Praca biurowa/obsługa klienta, praca całoroczna nad morzem, Rewal

inne

Praca Gryfice, biurowa/obsługa Gryfice, klienta, Gryfice, praca Gryfice, całoroczna Gryfice, morzem, Gryfice, Rewal Gryfice

Lubisz rozmowy z ludźmi i masz doświadczenie w obsłudze klienta? Jesteś osobą otwartą, komunikatywną i lubiącą ludzi, a do tego systematyczną, staranną i dążącą do realizacji celów, umiesz zarządzać ludźmi?
Szukamy właśnie Ciebie!

Do naszego zespołu poszukujemy osoby do obsługi klienta oraz pracy w recepcji resortu, która będzie odpowiadać przede wszystkim za zapewnienie wysokiej jakości obsługi telefonicznej, mailowej i bezpośredniej przy przyjmowaniu rezerwacji na pobyt w naszym resorcie i zapewnienie wysokiej obsługi na miejscu przy meldowaniu i pobycie gości.

Miejsce pracy: Rewal, nad morzem
praca całoroczna

Zakres obowiązków:
• telefoniczna i mailowa obsługa klienta zgodnie z przyjętymi standardami
• obsługa systemu rezerwacyjnego – zakładanie i obsługa rezerwacji
• check-in, check-out
• przygotowywanie ofert odpowiadających na potrzeby indywidualnego zapytania Klientów
• budowanie pozytywnych relacji z Klientem
• sprawne rozwiązywanie zgłaszanych przez Klientów spraw i próśb
• dbałość o bezpieczeństwo i miły przebieg pobytu Gości,
• utrzymanie porządku w miejscu pracy
• realizacja powierzonych zadań
• dodatkowo w ramach pracy biurowej: pomoc w realizacji prac związanych z wykończeniem i wyposażeniem nowych obiektów na terenie inwestycji - koordynowanie dostaw mebli, koordynowanie zamówień, zamawianie wyposażenia itd.

Oczekujemy od Ciebie:
• doświadczenia w pracy w obsłudze klienta - bezpośrednia/telefoniczna
• wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, dobrej dykcji i swobody w prowadzeniu rozmów
• bardzo dobrej organizacji pracy
• znajomości obsługi komputera
• umiejętności szybkiego przyswajania informacji i uczenia się
• samodzielności w działaniu, odpowiedzialności i dokładności w realizacji powierzonych zadań
• umiejętności pracy zespołowej i nastawienia na współpracę
• umiejętności logicznego myślenia i wyciągania wniosków
• wykształcenia min. Średnie

Oferujemy:
• praca całoroczna w biurze obsługującym wiodący wakacyjny resort nad morzem (Rewal) , w młodym zespole gwarantującym przyjazną atmosferę
• stabilne warunki pracy i rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji
• umowę o pracę
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
• rozbudowane szkolenie wprowadzające
• niezbędne narzędzia do pracy

Szukamy osób zaangażowanych, uśmiechniętych, chętnych do działania i pracy w czołowym resorcie nad Bałtykiem - twórz z nami niepowtarzalny klimat tego miejsca!
Zobacz gdzie będziesz pracować - www.soleo-rewal.pl i www.soleo-park.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na podany adres email.
Zastrzegamy możliwość kontaktu, tylko z wybranymi osobami.
Może to właśnie Ty dołączysz do naszego zespołu :)

Ważne do: 2024.04.08, wyświetleń: 359

nr ogłoszenia: 22760